Connect with us

Showbiz

Infektohet me koronavirus aktorja e njohur turke

Published

on

Aktorja e njohur turke, Elçin Afacan, apo e njohur si Melo në serialin “Trokit në derën time” është infektuar me koronavirus, shkruajnë mediat turke, transmeton Gazeta Sinjali.

Menjëherë pas lajmit, Elçin është vetizoluar, ndërsa aktorët e serialit i janë nënshtruar testit dhe kanë rezultuar negativ.

Afacan ka falënderuar ndjekësit për mbështetjen e tyre dhe ka shkruar se jeta do bëhet sërish me ngjyra dhe çdo gjë do shkojë mirë, teksa shton se mezi pret të rikthehet./Gazeta Sinjali/