Connect with us

Sport

Kjo është 25-vjeçarja që la punën si pilote garash për filmat – Bota Sot

Published

on

Renee Gracie ka bërë një pasuri të madhe me OnlyFans. Australiania 25-vjeçare ishte garuese makinash në V8 Supercars.

Por iu desh të hiqte dorë nga garat sepse sipas saj kishte shumë shpenzime. Dhe për të marrë pjesë në një kompeticion i duhej të paguante 370 mijë euro vjetore.

Ishte pikërisht ky moment që e bëri të vendoste kalimin në një fushë krejt tjetër siç është porno.

“Nuk dija çfarë të bëja dhe një mikeshë më foli për këtë. Në fillim tha se ishte vetëm për foto me bikini dhe pse të mos e bëja kur të njëjtat gjëra postoja dhe në Instagram. Më pas gjërat përparuan, por jam e kënaqur sepse kam fituar 2 milionë euro nga kjo platformë,” u shpreh ajo.

Alsat