Connect with us

Showbiz

Kejvina Kthella vazhdon të marrë vëmendje me paraqitjet provokuese në rrjete sociale

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale njëherësh me fotografi e postime të ndryshme.

Bukuroshja, e ndjekur nga mijëra fansa, edhe kësaj radhe ka marrë vëmendje me pozat e reja.

Biondja ka vënë në pah linjat e bujshme trupore në një kostum ngjyrë kafe, duke bërë kështu që të marrë edhe komplimente të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Kejvina Kthella (Foto: Instagram)

Postimi ndërkaq për vetëm një orë ka grumbulluar mbi 13 mijë pëlqime.

26-vjeçarja viteve të fundit ka qenë duke jetuar më shumë në Itali për shkak të angazhimeve që ka atje, në fushën e modelingut.

E njëjta po ashtu deri më tani është bërë imazh i disa brendeve dhe ka bashkëpunuar me emra të njohur të po kësaj fushe.

Ndryshe, Kejvina shpesh komentohet edhe për jetën luksoze për shkak të pushimeve të shtrenjta në vende të ndryshme të cilat kanë kosto tejet të madhe. /Telegrafi/