Connect with us

Showbiz

Justin dhe Hailey Bieber të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, ndërsa shëtisin në Santa Barbara

Published

on

Justin Bieber ka treguar hapur se si feja e krishtere ka reaguar në jetën e tij dhe martesën me Hailey.

Kështu, fituesi i çmimit Grammy, kohëve treguar është parë shumë shpesh nën shoqërinë e pastorit, Carl Lentz, shkruan Daily Mail.

Gjatë ditës së djeshme (e shtunë) çifti i njohur janë parë në Santa Barbara, duke shijuar një drekë romantike.

26-vjeçari mbante një bluzë të thjeshtë dhe një palë pantallona, kurse këto i ka përshtatur me këpucë unike.

Njëjtë sikurse krijuesi i hitit “Baby”, edhe Haily Bieber mbante veshje komode, për të cilat mund të lëvizte më lirshëm.

Po ashtu, për shkak të masave kundër pandemisë coronarus, dyshja janë parë me maska mbrojtëse. /Telegrafi/