Connect with us

Showbiz

Emina Çunmulaj po planifikon të ndërtojë një shtëpi në Tuz të Malit të Zi?

Published

on

Pas disa kohësh në Shqipëri, modelja Emine Çunmulja duket se është larguar drejt Amerikës, ku dhe jeton aktualisht.

Por me sa duket, largimi e ka bërë nostalgjike Eminën , e cila ka ndarë një foto në llogarinë e saj në Instagram ku duket me vajzat e saj të kapura nga dora tek shëtit në një lëndinë .

Modelja tregon lokacionin dhe është pikërisht vendlindja e saj, Tuzi, në Mal të ZI.

“Do të na mungojnë shëtitjet tona të përditshme nëpër fusha, por mezi presim të kthehemi dhe ta shohim këtë fushë të kthehet në shtëpinë tonë të bukur”, shkruan ajo në foto ku na la të kuptohej që ajo do të ndërtonte shtëpi në Tuz.

Kujtojmë që Emina ka ndërmarrë disa nisma bamirësie ku ka ndihmuar shumë familje shqiptare në gjendje të vështirë ekonomike.