Connect with us

Showbiz

E mohuan muaj më parë, Sinan Hoxha dhe Andrra po presin vërtetë fëmijën e dytë

Published

on

Çifti i njohur Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë mjaft të ndjekur nga fansat dhe të diskutuar në media.

Ata u përfolën muaj më parë se po bëheshin prindër për herë të dytë.

Mirëpo aso kohe, vet këngëtari e mohoi një gjë të tilla përmes një shkrimi në InstaStory, ku shkruante “Nuk është e vërtetë”.

Sinan Hoxha (Foto: Instagram)

Por mesa duket, lajmi për shtatzëninë e dytë të Andrrës është krejtësisht i vërtetë dhe një gjë të tillë e ka bërë të ditur vet ajo.

Andrra ka realizuar një set fotografik me barkun e rrumbullakosur, në studion e këngëtares së njohur, Rezarta Shkurta.

Njërën nga fotografitë më të veçanta, bashkëshortja e këngëtarit e ndau me ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqej mjaft e lumtur në një fustan të bardhë, teksa barku i rrumbullakosur i vërehej dukshëm.

“Pritja më e ëmbël, e lumtur dhe mirënjohëse për çdo sekond të jetës, të presim me padurim”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Çifti përndryshe janë prindër edhe të një djali katër vjeçar, të quajtur Ansi. /Telegrafi/