Connect with us

Showbiz

E dashura e Brad Pitt, Nicole Poturalski mahnit me pozat në bikini

Published

on

Ajo tash e një kohë ka filluar romancën me aktorin e njohur Brad Pitt.

Bëhet fjalë për modelen Nicole Poturalski, e cila përmes faqeve rozë ka arritur edhe më shumë popullaritetin, shkruan Daily Mail.

27-vjeçarja përmes rrjetit social Instagram, ka ndarë disa imazhe ku shihej e veshur me bikini unike, ndërsa për të ruajtur modestinë mbante një palë pantallona.

Pozat e marra ajo i kishte realizuar para një pasqyrë, ndërsa është parë të bënte lëvizje provokuese.

Ndërkaq, Brad dhe Nicole janë parë për herë të parë në nëntor të vitit të kaluar, gjatë një koncerti të Kanye West.

Që nga atëherë, dyshja kanë vendosur që t’i shpeshtojnë më shumë shëtitjet, duke udhëtuar në vende të ndryshme.

Ani pse nuk i dihet ende fati i tyre, modelja është e martuar dhe me bashkëshortin ndan një fëmijë. /Telegrafi/