Connect with us

Showbiz

Don Xhoni publikon imazhe nga xhirimet e klipit të ri

Published

on

Rep-artisti me prejardhje nga Drenasi, Don Xhoni, është tejet aktiv sa i përket prurjeve të reja.

Së fundmi ai ka paralajmëruar tre projekte muzikore, të cilat do t’i lansojë në mënyrë të një pas njëshme.

Ndërkohë, në një postim në rrjetin social Instagram, reperi ka ndarë një imazh nga xhirimet e klipit më të ri.

(Foto: Instagram)

“Kuq, zi dhe kallashnikov”, ka shkruar ai në përshkrim.

Duket se kjo fotografi i përkon këngës “Kokaina”, të cilën Don i paralajmëroi 295 ndjekësit e tij disa ditë më parë.

(Foto: Instagram)

Teksa po përgatitet për hitin e radhës, “Alles Gute Criminale” mbetet prodhimi i fundit, që u prit mjaft mirë nga publiku. /Telegrafi/