Connect with us

Showbiz

Dikur modelja e famshme shqiptare puthej me Donald Trumpin

Published

on

Angela Martini është një vajzë tërheqëse dhe e bukur.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale, shpesh duke u përfolur për lidhjet e dashurisë.

Angelën e kemi parë në publik tek shihet në shoqërine e personazheve të njohur botërisht.

Ndërsa, disa foto të publikuara na kthejnë pas në kohë kur Presidenti amerikan Donald Trump, shkëmbente puthje me modelen shqiptare Angela Martini.

Nuk dihet nëse pati ndonjë gjë më shumë se ato puthje, por fotot ende e kësaj dite qarkullojnë dhe tërheqin vëmendjen e të gjithëve. /Gazeta Sinjali/