Connect with us

Showbiz

Chrissy Teigen bën paraqitjen e parë publike që pas humbjes së foshnjës

Published

on

Chrissy Teigen bëri paraqitjen e saj të parë publike të hënën në mbrëmje, ndërsa ndoqi një tubim presidencial në Filadelfia, që pas humbjes së djalit të saj, Jack.

Duke hedhur mbështetjen e saj për kandidatin demokratik Joe Biden dhe për Kamala Harris, modelja, 34 vjeçare, u ngjit në skenë me bashkëshortin John Legend, 41 vjeçar dhe dy fëmijët e tyre, për të dhënë një performancë emocionale.

Prezantuesja ishte përsëri në vëmendjen e publikut pas ngjarjes tragjike më 30 shtator, e cila njoftoi për humbjen e foshnjës si dhe më pas bëri një ese prekëse.

Chrissy Teigen dhe John Legend (Foto: Getty Images)

Tubimi u zhvillua në prag të zgjedhjeve të SH.B.A.-së dhe gjatë performancës së tij, John shfrytëzoi rastin për të komentuar mbi një aspekt të veçantë të kandidatëve të këtij viti, dhe personalitete të caktuara të famshme që kanë marrë mbështetjen e tyre.

Legend ishte një nga folësit dhe interpretuesit në tubimin e Biden, në një përpjekje për të gjeneruar mbështetje për të nominuarin demokrat.

Në anën tjetër, Teigen tregoi për humbjen e foshnjës dhe solli disa fotografi në rrjetet sociale në fund të shtatorit përkundër se kjo nuk u prit mirë nga një pjesë e fansave dhe publikut.

Chrissy Teigen (Foto: Getty Images)

Për të kujtuar këtë, modelja dhe moderatorja e famshme dje kishte realizuar edhe një tatuazh në kyçin e dorës me emrin ‘Jack’. /Telegrafi/

View this post on Instagram

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital.  But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack.  So he will always be Jack to us.  Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack – I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive.  We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers.  We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience.  But everyday can’t be full of sunshine.  On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on Sep 30, 2020 at 8:58pm PDT