Connect with us

Showbiz

Çanta trendi e cila do t’ju sigurojë vëmendje dhe stil

Published

on

Kur bëhet fjalë për çanta dore luksoze, ka pasur një zhvendosje të dukshme drejt stileve të thjeshta dhe një largim nga gjithçka tepër dalluese.

Kjo dëshirë është një gjendje shpirtërore që po shohim në të gjithë botën e modës për vjeshtë / dimër 2020 dhe shumë marka të modës po zhyten nëpër arkiv për të krijuar çanta dore që janë të rrënjosura në trashëgima.

Ekziston një çantë që është një përjashtim nga ky rregull, pasi në Bottega Veneta çantat e dorës janë unike./Gazeta Sinjali/