Connect with us

Showbiz

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz së shpejti pritet të martohen

Published

on

Brooklyn Beckham planifikon që shumë shpejt të martohet me të dashurën e tij Nicola Peltz.

Çifti tanimë kanë bërë parapërgatitjet e para rreth planifikimit të martesës së tyre.

21-vjeçari tash e një kohë është i fejuar me bionden 25-vjeçare Peltz.

Për të përditshmen ‘The Sun’ një shok i Brooklyn Beckham ka thënë se ata janë angazhuar dhe fokusuar familjarisht për detajet e organizimit të martesës që shpejt pritet ta kurorëzojnë çifti.

Padyshim se në ceremoninë e tyre nuk do të mungojnë as të famshmit, futbollisti David Beckham dhe Victoria Beckham, që janë prindërit e Brooklyn-it. /Gazeta Sinjali/