Connect with us

Showbiz

Kim dhe Kanye në pushime, marrin gjithë vëmendjen

Published

on

Kim Kardashian dhe Kanye West padyshim se janë një nga çiftet më atraktive dhe më të komentuara në botë.

Madje së fundmi nëpër mediat rozë qarkulluan lajme për një ‘trazirë’ në lidhjen e tyre, sa që u aludua edhe për ndarje të mundshme të dyshes.

Por ata me paraqitjen e tyre të fundit, kanë demantuar këto thashetheme, duke u shfaqur së bashku nga Republika Domenikane, ku ata kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë pushimi.

Të dy dukeshin në disponim të mirë, derisa kanë publikuar fotografi edhe me fëmijët e tyre. /Gazeta Sinjali/