Connect with us

Showbiz

Brenda rezidencës 30 milionë dollarëshe që Simon Cowell dëshiron ta blejë në Barbados

Published

on

Simon Cowell dëshiron që të blejë një rezidencë të re, pasi e shiti njërën në Los Angeles.

61-vjeçare ka qenë duke kaluar pushimet në ishujt Caribbean, ndërsa tani dëshiron që të shikojë një vend tjetër për të qëndruar, shkruan The Sun.

Shtëpia e cila vlen 30 milion dollarë, më parë ishte përdorur nga Princ Harry dhe Meghan Markle.

(Foto: The Sun)

Rezidenca ka pamja nga deti, ndërsa sa i përket enterieri është e përpunuar me materiale mjaft të shtrenjta.

Po ashtu sikurse edhe çdo vend tjetër milionësh, edhe kjo e fundit ka disa pishina private.

(Foto: The Sun)

Lajmi i tillë që ai dëshiron të investojë vjen pasi ai theu shpinën, pas një aksidenti që pati me biçikletë elektrike.

Thuhet se që nga aksidenti që pati, Simon është duke u munduar të fokusohet të relaksohet në mënyrë maksimale. /Telegrafi/

(Foto: The Sun)