Connect with us

Showbiz

Ledri Vula publikon imazh atraktiv me Kidën

Published

on

Rep-artisti i njohur, Ledri Vula, është në pritje të fëmijës së parë me partneren Sara Hoxha.

Por, gjatë kësaj periudhe ai është parë të kalojë kohë edhe me miqtë më të afërt të tij, përfshirë edhe koleg.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, reperi ka ndarë një imazh atraktiv teksa shihet me këngëtaren Kida.

(Foto: Instagram)

Që të dy ishin veshur me plot stil, teksa morën edhe një sërë komete pozitive nga fansat e dy palëve.

Një shoqëri mes tyre është ruajtur ndër vite, por ende nuk i dihet nëse kanë vendosur që të sjellin bashkëpunim.

(Foto: Instagram)

Ani pse disa prej komentuesve aluduan se ndonëse mund të vijë një duet mes tyre, Ledri dhe Kida nuk u prononcuan për një gjë të tillë. /Telegrafi/

Kida (Foto: Instagram)