Connect with us

Sport

Aubameyang i fiksuar pas makinave luksoze, disa të tilla në oborrin e shtëpisë – Bota Sot

Published

on

Të gjithë e njohin për golat e shumtë të shënuar në fushën e lojës, por Pierre Emenick Aubameyang është një njeri mjaft i apasionuar edhe pas makinave luksoze.

Në oborrin e vilës së tij në Londër humb mes makinave të shumta sportive e luksoze, ku natyrisht që nuk mund të mungojnë emrat më të mëdhenj të prodhuesve si Lamborghini e Ferrari.

Sulmuesi nga Gambia rinovoi pak ditë më parë kontratën me Arsenalin dhe u shndërrua në një nga futbollistët më të paguar në kampionatin anglez, por edhe më gjerë

Image

Alsat