Connect with us

Maqedoni

Zhvillimet në LSDM, Spasovski: Secili ka të drejtë të ketë qëndrim për çështje të caktuar – Alsat

Published

on

Ministri për Punë të brendshme dhe njëherit funksionar i lartë i LSDM-së, Oliver Spasovski nuk deshi të komentoj zhvillimet në LSDM pas intervistës së kreut të këtij subjekti politik dhënë për BGNES.

“Këtu jam si ministër dhe jo si nënkryetar i partisë, nuk dëshiroj që të keqpërdor foltoren, nuk dua politikisht të përgjigjem megjithatë secili ka të drejtë të ketë qëndrim të tijin”, tha Spasovski derisa komentoi zhvillimet e fundit në LSDM pas intervistës së Zoran Zaevit dhënë për BGNES.