Connect with us

Sport

Video / Haler, shënon golin e sezonit në Premier Ligë? – Alsat

Published

on

Futbollisti i Uest Hemit, Sebastian Haler, shënoi golin më të bukur në kampionatet më të forta evropiane, duke shënuar në mënyrë spektakolare – me gërshërë!

Edhe pse në zonën e rrezikut kishte shumë futbollistë, reprezentuesi i Bregut të Fildisht u ngrit mbi të gjithë dhe me goditje të fortë me këmbë , solli barazim në përballjen me Kristal Pallasin. Ky rezultat nuk u ndryshua deri në fund të takimit, që do të mbahet mend për golin e Halerit që hyn në konkurencë për golin e sezonit në Premier Ligë.

Alsat