Connect with us

Showbiz

U aludua për një shtatzëni, reagon SaraSinjali

Published

on

U tha se Sara Berisha dhe Dj Pm, janë pritje të ëmbël, por nuk u konfirmua asgjë.

Së fundmi ka reaguar Sara Berisha duke i mohuar këto aludime, dhe duke shtuar se një lajm për shtatzëni do ta marrim vesh vetëm nga ajo, jo nga dikush tjetër.

“Jo njerez nuk jam shtatzane, ju lutem mos me uroni”, ka shkruar Sara.

/GazetaSinjali/