Connect with us

Sport

Tronditëse, humbën jetën tragjikisht dy tifozë të Kosovës – Bota Sot

Published

on


Nata e mbrëmshme për “Torcidën” nga Mitrovica dhe “Skifterat” nga Gjilani ishte tragjike, pasi kanë humbur antarët më besnik të tyre.

Tifogrupi nga Mitrovica në mesnatë ka humbur anëtarin e tyre, Adnan Shala në një……

Alsat