Connect with us

Showbiz

Të tjera poza me bikini, Linda Halimi vë në pah fizikun e saj

Published

on

Angazhimi i rregullt i Linda Halimit ka bërë që këngëtarja të gëzojë linja të admirueshme trupore.

Për këtë arsye, ajo nuk heziton që ta tregojë figurën e saj të tonifikuar në imazhet që i shpërndan në rrjetet sociale.

Derisa në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është moti i mirë, Linda ka zgjedhur të realizojë disa poza me bikini.

(Foto: Instagram/linditaworld)

Disa prej tyre, ajo i ka shpërndarë këto ditë në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 431 mijë ndjekës.

(Foto: Instagram/linditaworld)

Ndërsa në InstaStory nuk kanë munguar fotografitë dhe videot që e shfaqin atë në palestër, metoda përmes të cilës i ruan këto forma. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/linditaworld)