Connect with us

Showbiz

Të famshmit shqiptarë në përkrahje të Veselit pas konfirmimit të aktakuzës

Published

on

Ditën e sotme (e mërkurë), kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit, i është konfirmuar aktakuza nga Gjykata Speciale.

Kjo u bë e ditur nga vet kryetari përmes një deklarate që ka dhënë për mediet, ndërsa reagimet kanë qenë të menjëhershme.

Krahas Mozzik dhe Gold AG, reagime rreth kësaj së fundmi kanë bërë edhe disa të famshëm të tjerë shqiptarë përfshirë këtu, reperen Loredana Zefi, këngëtaren Leonora Jakupi, aktorin Fisnik Ademi, Robert Berishën dhe Shkumbin Istrefin etj.

Foto: Telegrafi

Më poshtë ua sjellim postimet e tyre:

Foto: Instagram

Foto: Instagram

/Telegrafi/