Connect with us

Sport

Sonte Champions League – Këto janë ndeshjet që do të zhvillohen

Published

on

Sonte me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohen ndeshjet e radhës të fazës së grupeve të Champions League.

Në program do të jenë tetë ndeshje nga katër grupet: A, B, C, dhe D.

Do të ketë ndeshje mjaft interesante për futbolldashësit.

Këto janë takimet që pritet të luhen:

Grupi A

18:55 – Locomotivo Moscow – Bayern Munchen;

21:00 Atletico Madrid – Salzburg;

Grupi B

18:55 Shakhtar Donetsk – Inter;

21:00 Monchengladbach -Real Madrid;

Grupi C

21:00 Porto – Olympiacos;

21:00 Marseille – Manchester City;

Grupi D

21:00 Atalanta-Ajax;

21:00 Liverpool – FC Midtjylland

Alsat