Connect with us

Sport

Shorti, Barcelona sërisht sfidon PSZH – Alsat

Published

on

Në selin e UEFA-s u hodh shorti për 1/8 e finales. Një ndër derbit më të zjartë në këtë pjesë të garave në Ligën e Kampionëve është përballja në mes Barcelonës dhe Paris Sen Zhermenit. Ndërkohë kampioni aktual, Bajern Munihu do të përballet me Lacion e Strakoshës, ndërsa Atetiko Madridi do të sfidojë Çellsin e Frenk Lampardit.

– Advertisment –

Sërisht Barcelona – PSZH, në 1/8 e finales

Liga e Kampionëve – 1/8 finales

Borusia Mynshengallbah – Mançester Siti

Lacio – Bajern Munihu

Atletiko Madrid – Çellsi

Lajpcigu – Liverpull

Porto – Juventus

Barcelona – PSZH

Sevilja – Borusia Dortmund

Atalanta – Real Madrid

Alsat