Connect with us

Showbiz

Sali Berisha feston sot ditëlindjen

Published

on

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka ditëlindjen sot, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai mbush plotë 76-vjeç.

Me këtë rast, Berisha ka shprehur mirënjohjen e tij të pakufishme ndaj Zotit, familjes dhe dashamirëve.

“Mirënjohje të pakufishme Zotit, familjes dhe të gjithë atyre që me dashurinë, miqësinë, besimin dhe mbështetjen kanë qenë dhe janë eleksiri i udhëtimit tim jashtë imagjinate 76 vjeçar. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar ai mbi një fotografi ku shihet bashkë me bashkëshorten e tij./Gazeta Sinjali/