Connect with us

Sport

Rrallë shihet ky nokaut për të cilën po flet e gjithë bota – Bota Sot

Published

on

Luftëtari rus i MMA Vyacheslav Titchin regjistroi një nokaut të rrallë që i gëzoi të gjithë tifozët e këtij sporti.

Ai nokautoi kundërshtarin në raundin e parë, kështu që ky i fundit humbi vetëdijen, por mbeti në këmbë.

Gjyqtari u detyrua ta ndalonte ndeshjen.

 

Ky është një nga nokautet më të shpejta dhe të rralla që ndodhin në MMA.

Alsat