Connect with us

Showbiz

Ndryshimet drastike që kanë pësuar artistet, imazhet para dhe pas

Published

on

Artistet e skenës sonë muzikore dinë të na habisin me dukjen e tyre, por edhe më shumë kur ato transformohen apo ndryshojnë drastikisht.

Disa nga imazhet e mëposhtme do të shfaqin se si dukeshin më herët disa nga ftyrat e njohura dhe si duken tani pas shumë ndërhyrjeve estetike.

Që nga koha kur ato kanë debutuar në skenën muzikore, vërehet se kanë ndryshuar tejet shumë në dukje, madje disa prej tyre e mohojnë se kanë operacione, por e vërteta duket ndryshe.

Shumë herë janë bërë ballinë e faqeve roze për ndryshimet e tyre, megjithatë këngëtaret ndihen mirë kështu siç janë./Gazeta Sinjali/