Connect with us

Showbiz

Modelja e njohur njofton se është shtatzënë duke pozuar para pasqyrës

Published

on

Ylli Itailan Chiara Ferragni tregoi barkun e rrumbullakosur, duke pozuar topless.

Chiara Ferragni është njëra nga figurat më të njohura në Itali, por jo vetëm kaq ajo tashmë është e njohur në gjithë botën, kjo për shkak dukjes së saj, stilit të veçantë që ajo ka por edhe për shkak lidhjes së saj të dashurisë që ka me Fedez.

Këta të fundit janë çifti më i përfolur i momentit, ata kanë më shumë se një vit që janë bërë prindër të një djali për herë të parë.

Ata janë diskutuar shumë për familjen e re që ata kanë krijuar, ajo që ka rënë në sy ka qenë edhe djali i tyre Leo i cili është një fëmijë shumë i bukur.

Së fundmi çifti po rrisin familjen, Chiara ka qenë ajo që e ka bërë të ditur këtë gjë duke postuar disa foto në llogarinë e saj në Instagram.

Chiara ka treguar se fëmija i tyre i dytë është vajzë dhe Leo është duke u bërë me motër, këtë e kanë bërë të ditur me një video që Chiara ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Ndërkaq ajo që ka tërhequr më së shumti vëmendjen është një foto që Chiara ka postuar në Instgram ku është duke pozuar pranë një pasqyreje, me barkun e saj të rrumbullakosur e cila duket topless./Gazeta Sinjali/