Connect with us

Sport

Mesi-Ronaldo, sërisht 2 përballje gjigande në Champions – Alsat TV

Published

on

Lionel Mesi dhe Krisitano Ronaldo, përmes shortit janë vendosur në grupin G, të Ligës së Kampionëve.

Kjo do të ishte befasia më e mirë që na ka dhuruar hedhja e shortit për fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Ky do të jetë dueli i parë mes Ronaldos dhe Mesit , pas largimit të portugezit nga Reali drejt Juventusit.

Andaj pritet që të dy përballjet të jenë tejet të zjarrta, duke ditur rivalitetin e tyre në La Liga, në kohën kur Ronaldo ishte pjesë e madrileneve.

Alsat