Connect with us

Showbiz

Marina Vjollca shkëlqen derisa pozon me dekoltenë e hapur

Published

on

Marina Vjollca është ndër emrat e njohur që lakohet më së shumti në faqet rozë.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe nga më të ndryshmet, që nga jeta dhe karriera profesionale.

Postimet e saj bëhen edhe më të shpeshta para transmetimit të emisionit të saj, ku gjithmonë shkëlqen me dukjen.

Foto: Instagram

Në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, Marina është parë e veshur me një fustan me ngjyrë bezhë.

Dekolteja e hapur ka bërë që bukuroshes t’i vihet në pah gjoksi i formësuar, për të cilin komentohet mjaft shumë.

Foto: Instagram

Fansa dhe kolegët e saj patën rastin që në komente të përshkruanin sa e mrekullueshme dukej, ndërsa fjalët pozitive nuk ishin të pakta. /Telegrafi/

Foto: Instagram