Connect with us

Showbiz

Marina Vjollca befason ndjekësit me një transformim të bërë në pamje

Published

on

Ajo është njëra prej prezantueseve më të bukura shqiptare dhe tashmë ka fituar zemrat e gjithë publikut.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Marina Vjollca, e cila njëherësh është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Biondja, e cila ndiqet nga 1.4 milion njerëz në Instagram, së fundmi befasoi fansat me një transformim të bërë në dukje.

Foto: Instagram

Kjo u realizua nga grimeri Arbër Bytyqi, i cili përkujdeset gjithnjë për paraqitjet elegante të moderatores Vjollca.

Megjithatë, mbrëmë (e shtunë) ai e ndryshoi tërësisht duke bërë që shumë të qeshin me pamjen e saj.

Ky transformim i jashtëzakonshëm ka bërë që Marina të shpërndahet dhe komentohet gjithandej në rrjete sociale.

Foto: Instagram

Sidoqoftë, ndryshimi u bë për një puntatë të emisionit të saj argëtues “Klanifornia”. /Telegrafi/