Connect with us

Showbiz

Loredana zbulon tatuazhet e shumta përgjatë trupit – kuptimi dhe domethënia e tyre

Published

on

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është shumë aktive muajve të fundit me projekte muzikore.

Së fundmi, ajo publikoi me klipe këngët “Rockastar” dhe “Checka” të albumit të saj më të fundit.

Ndërkohë, Loredana po tregohet mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, reperja nga Ferizaj publikoi në rrjetin social Instagram, duke vënë në pah tatuazhet e shumta përgjatë trupit.

Foto: Loredana Zefi/Instagram

Në krahun e majtë, Loredana ka të vizatuar një drer me brirë, gjersa poshtë saj gjendet shëmbylltyra e një femre, e mbuluar me duar.

Ndërsa në të djathtin, 25-vjeçarja ka një gjysmëhënë dhe një thënie të shkurtër.

Foto: Loredana Zefi/Instagram

Ndërkohë, në koleksionin e saj të tatuazheve nuk mungon edhe fjala “Hana” me shkronja të madhe, e që është një dedikim për vajzën e saj.

Foto: Loredana Zefi/Instagram

Krahu i djathtë i rap-artistes përmbyllet me një tatuazh, i cili ♪7shtë syri gjithëçkapamës. /Telegrafi/