Connect with us

Sport

Kjo sportiste ta çmend mashkullin! Ja ku është tash! – Bota Sot

Published

on

Dikur çikliste por sot është me një profesion tjetër.

Është fjala për Lucia Javorçekova e cila ka qenë një nga sportistet më të bukura apo të pashme. 

Trupi i saj i bukur e çoi në modelim, dhe së shpejti llogaria e saj në Instagram shpërtheu …duke çmendur edhe tifozët e saj apo meshkujt që i përcjellin fotot e saja.

Lucia ka qenë çikliste në vitin 2018 dhe shumë e suksesshme në sport. 

Çiklizmi nuk kishte fitim për të, kështu që ajo shkoi në modelim.

Image

Llogaria e saj në Instagram shpërtheu shumë shpejt, kështu që sot ajo ndiqet nga më së  1.6 milion njerëz.

Image

Sot, ajo është një nga femrat më të bukura në botë, dhe informon fansat e saj çdo ditë për atë që bën.

Image

E bukur apo jo!

Alsat