Connect with us

Sport

Khabib fiton me nokdaun, bëhet kampion i padiskutueshëm në UFC (VIDEO)

Published

on

Njëra ndër ndeshjet më interesante në UFC, pra në sporte luftarake të kombinuar në kategorinë e lehtë në mes të Khabib dhe Gaethje ka përfunduar

Khabib dhe Geathje kanë luajtur për kategorinë e lehtë për titullin e kampionit të Botës sa i padiskutueshëm të Botës në UFC.

Khabib e fitoi këtë ndeshje në raundin e dytë të UFC-së.
blob:https://www.facebook.com/94cc4368-a48a-4e1b-97c0-ae2c23310130

Alsat