Connect with us

Showbiz

Kështu dukej kur ishte më e re Elita Rudi (Foto)

Published

on

Moderatorja e njohur kosovare njëherësh edhe gruaja e reperit Gjiko, Elita Rudi pati pauzuar nga të ushtruarit e profesionit të saj, pasi që u bë nënë, e me të rikthyer asaj i erdhi edhe një shtatzani.

Elita po tregohet shumë aktive në rrjetet sociale, së fundmi ajo me ndjekësit e saj ndau disa foto ndër vite.

Tani e bukur, me shumë stil, dhe tërheqëse Elita tregoi sesi dukej kur ishte më e re dhe që nuk ngjason shumë me të tashmen.

Më poshtë mund të shihni imazhet e publikuara nga Moderatorja. /Gazeta Sinjali/