Connect with us

Showbiz

Këngëtari shqiptar tekst shkrues për albumin e Ariana Grandes

Published

on

Ariana Grande ka publikuar albumin e saj të ri “Positions”, që u prit me interesim të madh nga këngëtarët.

Një nga këngët e albumit të ri mban edhe emrin e këngëtarit shqiptar, Albert Stanaj.

“Jam me të vërtetë shumë mirënjohës për shoqërinë që kam me Ariana Granden”, shkruan ndër të tjerash në postimin, ku edhe ndau lajmin.

Duke marrë parasysh sa e famshme dhe e suksesshme është Ariana Grande, ky sigurisht që shënon një hap të rëndësishëm në karrierën e Stanaj. /Gazeta Sinjali/