Connect with us

Showbiz

Iu rikthye bashkëshortit pak muaj pasi kërkoi divorcin, Cardi B: E vetmja gjë që më ktheu te ai ishte penisi i tij

Published

on

Cardi B konfirmoi se është bashkuar përsëri me burrin e saj Offset vetëm një muaj pasi paraqiti kërkesën për divorc duke cituar se bashkimi ishte ‘prishur në mënyrë të pakthyeshme’ dhe ‘nuk ka asnjë perspektivë për një pajtim’.

Reperja 28-vjeçare publikoi disa statuse në rrjetin social Twitter (por që tashmë janë fshirë) duke pretenduar se ajo ishte vetëm me të për burrërinë e tij dhe mohoi që ai të ishte abuziv emocionalisht me të.

Një ndjekëse shkroi se reper Offset, gjithashtu 28 vjeçar, është një ‘abuzues’ dhe Cardi shkroi: ‘Abuziv? Vajzë, unë jam ajo që bëj goditjen dhe flas”, shkruan DailyMail.

Pas pretendimeve, se Offset është një mashtrues serial, një tjetër ndjekës shkroi: “Manipulimi është gjithashtu një formë abuzimi”.

Cardi shkroi përsëri: “Askush nuk mund të më manipulojë mua për të bërë seks. Unë kam një zgjedhje. Kur të lodhem nga penisi do të largohem. E vetmja gjë që më kthen përsëri është penisi. Jo gjuha, jo paratë, jo veturat, ishte penisi!”.

Cardi pastaj fshiu postimet dhe nuk është e qartë pse mendoi se ishte e përshtatshme të shkruante për të mbrojtur partnerin e saj.

Duke ndryshuar disi lidhjen e saj, ajo diskutoi marrëdhënien e tyre të trazuar në një lidhje direkte në Instagram, ku ajo pranoi se po luftonte pa burrin e saj në krah, duke e quajtur atë ‘shokun e saj më të mirë’.

Pajtimi i tyre u konfirmua, derisa Cardi u pa në festën e ditëlindjes së Offset në Las Vegas fundjavën e kaluar.

Cardi dhe Offset paraqitën dokumente në Gjykatën Superiore, Qarku Fulton, Georgia më 15 shtator nën emrat e tyre të vërtetë – Belcalis Almanzar dhe Kiari Cephus – si pjesë e një peticioni divorci.

“Është e vështirë të mos flasësh me shokun tënd më të mirë”, tha ajo. “E dini çfarë po them? Është vërtet e vështirë të mos flasësh me shokun tënd më të mirë”, shton ajo.

Ajo u përpoq të qetësonte urrejtësit kur ata ia përmendën faktin se ajo ka pranuar një veturë të tipit ‘Rolls Royce’ si dhuratë nga reperi Offset dhe pranoi se ishte ‘materialiste’.

“Më pëlqejnë gjërat materiale”, tha ajo.

Interpretuesja e hitit “Bodak Yellow” tha se marrëdhënia e tyre ishte një histori disi normale që filloi kur ishin të rinj.

Çifti në fjalë janë të njohur për ndarjet dhe pajtimet e tyre të shpeshta ndër vite. /Telegrafi/