Connect with us

Showbiz

Fjolla Morina kryen tjetër ndërhyrje estetike në buzë?

Published

on

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka qenë shumë e kometuar ditëve të fundit për jetën e saj private.

Ajo deklaroi hapur lidhjen e saj me biznesmenin Fisnik Syla, gjersa edhe vazhdimisht gjatë këtyre ditëve ka publikuar me të fotografi në rrjetet sociale.

Fjolla ndërkohë po vazhdon të vuajë masën e dënimit me arrest shtëpiak në Kukës, deri në një vendim të dytë të Gjykatës së Kukësit.

Teksa po qëndron atje, Fjolla po tregon kujdes maksimal për veten që të duket sa më bukur dhe e freskët për fansat e saj.

Së fundmi, Morina ka publikuar në InstaStory një imazh, ku shihet teksa vë në pah buzët e saj të fryra, ndërsa ka etiketuar doktoreshën e estetikës në këtë fotografi.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Mesa duket, këngëtarja ka realizuar ndërhyrjen e radhës në buzë, duke u dhënë formën që ajo dëshiron të ketë.

Nga rezultati, Fjolla duket të jetë ndarë e kënaqur me trajtimin dhe pamjen e saj të re. /Telegrafi/