Connect with us

Showbiz

Fansat i referohen Lana Del Ray si e papërgjegjshme, pasi i takoi duke mbajtur maskë me rrjet

Published

on

Këngëtarja e njohur, Lana Del Rey, ka nevrikosur një numër të madh të fansave, të cilët i takoi në Los Angeles.

35-vjeçarja është parë e veshur me plot stil, por ajo që mori vëmendje ishte maska e saj prej një rrjete të thjeshtë, shkruan Daily Mail.

Përfaqësuesit e po të njëjtit vend kanë kërkuar që në vende publike e personale të mbahen maska mbrojtëse.

Por, jo të tillë sikurse të artistes, pasi hapësirat e rrjetës e lehtësojnë edhe më shumë infektimin me virus.

Kështu në rrjete sociale kanë shpërthyer postime duke e konsideruar atë të papërgjegjshme, pasi ajo e rrezikonte veten dhe fansat.

“Pse është ajo në mesin e një numri të madh të njerëzve me një maskë të tillë. Unë dua Lana, por kjo është papërgjegjshmëri”, është shprehur një prej komentuesve.

Përpos shkrimeve, kanë qarkulluar edhe një sërë imazhe të cilat e fokusonin më shumë maskën e saj. /Telegrafi/