Connect with us

Showbiz

Fansat dëshirojnë të dinë nëse Kim Kardashian votoi për Kanye West në zgjedhjet presidenciale

Published

on

Fansat e Kim Kardashian po kërkojnë të zbulojnë nëse ajo votoi për Presidentin Trump, ish-Zëvendës Presidentin Joe Biden apo burrin e saj, Kanye West, në zgjedhjet presidenciale të vitit 2020.

Megjithëse ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ka shprehur mbështetje për themeluesin e ‘Yeezy’, ajo nuk e ka përkrahur plotësisht atë ose nuk u ka treguar fansave nëse po voton për burrin e saj.

Më 3 nëntor, Kardashian, 40 vjeçare, postoi një ‘selfie’ të saj me një këmishë të kuqe që mbante një ngjitje “Unë votova”.

“Unë kam votuar, po ju”, shkroi ajo.

Themeluesja e “SKIMS” shtoi: “Nëse jeni në radhë kur orët e funksionimit mbyllen në qendrat e votimit, atyre u kërkohet të qëndrojnë të hapur dhe t’ju lejojnë të votoni, kështu që mos dilni nga rreshti”.

Ajo më vonë fshiu foton me ngjyra dhe e ndërroi me një imazh bardh e zi pasi fansat supozuan se këmisha e saj e kuqe tregonte se votoi për Trump, 74 vjeçar.

“Fakti që keni postuar të njëjtën foto me ngjyra më herët dhe pjesa juaj e sipërme është ngjyra e kuqe duke u dhënë ndjekësve tuaj aluzion është pikërisht një gjë e tillë dhe të jesh mjaft i sinqertë është e papërgjegjshme duke ditur rrethanat”, shtoi një fans.

Kim Kardashian dhe Kanye West (Foto: Getty Images)

“Kë keni votuar për Kimberly?”, vazhdoi një tjetër.

“A keni votuar për Kanye”. “Shpresoj që nuk e shpenzuat votën tuaj për bashkëshortin”.

Një tjetër fans ndërkohë deklaroi që Kim mund të ketë votuar edhe për Biden, 77 vjeçar.

Kardashian ndërkohë ende nuk ka zbuluar nëse votoi për West, 43 vjeç, i cili votoi për veten ditën e djeshme (e martë). /Telegrafi/

Kim Kardashian (Foto: Getty Images/Guliver)