Connect with us

Showbiz

Dua Lipa sjell koleksionin e ri të “Pepe Jeans”, shfaqet gjysmë e zhveshur në promovimin e tyre

Published

on

Dua Lipa kohë më parë lidhi bashkëpunim me “Pepe Jeans” me të cilët së fundi ka sjellur koleksionin e ri.

Në disa imazhe bardhë e zi, artistja shqiptare ka njoftuar se ky është koleksioni i tretë dhe do të jetë poashtu i fundit me këtë markë.

25 vjeçarja erdhi atraktive dhe mjaft joshëse në këto fotografi.

Ndërsa, Dua e cila po shijon romancën me Anwar Hadid, tashmë ka nisur punën edhe për projekte të reja muzikore.

/GazetaSinjali/