Connect with us

Showbiz

Dhurata Ahmetaj me poza atraktive nga shtrati, rrëmben vëmendje me dukjen natyrale

Published

on

Ajo ka kohë që nuk ka qenë aktive në muzikë dhe se nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Fjala është për artisten nga Prizreni, Dhurata Ahmetaj, e cila prej vitesh ka pauzuar nga skena muzikore.

Megjithatë, ajo po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar fansat me postime të ndryshme.

Dhurata Ahmetaj (Foto: Instagram)

E njëjta këtë herë ndau me ndjekësit dy imazhe atraktive, në të cilat mori mjaft shumë vëmendje edhe me pamjen natyrale.

Ahmetaj vjen me dy poza nga shtrati, që njëherësh u komentuan mjaft shumë edhe nga ndjekësit e fansat që mban në Instagram.

Dhurata Ahmetaj (Foto: Instagram)

Përkundër se nuk ka lansuar ndonjë këngë të re, Dhurata muaj më përfol u përfol edhe për një lidhje dashurie.

Ajo thuhej se është në lidhje me futbollistin Xherdan Shaqiri, gjë që akoma nuk është pohuar e as mohuar nga dyshja e famshme. /Telegrafi/