Connect with us

Showbiz

Detaji që e zbulon ribashkimin mes Loredanës dhe Mozzik

Published

on

Mozzik dhe Loredana i kanë qartësuar të gjitha keqkuptimet, duke bërë një ribashkim pas disa muajsh ndarje, shkruan Gazeta Sinjali.

Ishte reperja ajo e cila ‘pa dashje’ publikoj një foto të Mozzikut në Instagramin e saj, foto të cilën e fshiu menjëherë por që duket nuk ka arritur ta bëjë me kohë.

Në rrjetet sociale po qarkullon imazhi që e tregon qartë veprimin e saj ndaj Mozzikut, duke ia publikuar një foto, ani pse ende nuk e ndjekin njëri tjetrin në Instagram.

Nuk është hera e parë që bën kësi veprime pasi dyshja u kapën mat edhe në qendrën tregtare në Zvicër edhe në një hotel në Kosovë duke na bindur që raporti i tyre ka filluar të përmirësohet dukshëm.

Kujtojmë, dyshja janë prindër të një vajze, e që duket që ajo ishte arsyeja kryesore e ribashkimit mes tyre. /Gazeta Sinjali/