Connect with us

Showbiz

Brooklyn Beckham zbulon tatuazhin e ri kushtuar Nicola Peltz

Published

on

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz janë çifti më i ri, të cilët po kalojnë mjaft kohë së bashku.

Ata përkundër kohës, po dedikojnë gjëra për njëri-tjetrit, që deri më tani janë për t’u admiruar, shkruan The Sun.

Një herë Nicola, ndërsa tani Brooklyn ka zbuluar se ka bërë një tatuazh për të fejuarën e tij.

(Foto: Instagram)

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndërsa ka vënë në pah vizatimin e ri.

Ai ka zgjedhur që emrin e modeles ta shkruaj në qafë, ndërsa shihej duke mbajtur dorën afër saj.

(Foto: Instagram)

Një veprim i tillë vjen pasi Nicola shkroi emrin e tij në shpinë, imazhe të së cilës i ndau edhe në rrjete sociale.

Vlen të përmendet se dyshja kishin planifikuar martesën për këtë vit, por për shkak të pandemisë coronavirus e kanë shtyrë për vitin 2021. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

Showbiz

Tom Cruise dhe Hayley Atwell në ‘pranga’ për xhirimet e filmit “Mission Impossible 7”

Published

on

Ata së fundmi janë parë në xhirime për “Mission Impossible 7”, pasi produksioni i kishte shtyrë për shkak të pandemisë globale.

Bëhet fjalë për aktorët Tom Cruise dhe Hayley Atwell, të cilët janë parë tashmë në Fori Imperiali të Romës, shkruan Daily Mail.

Që të dy shiheshin me pranga në dorë, ndërsa ishin të ulur dhe të ‘frikësuar’ pranë një makine të policisë.

Tom luajti në rolin e Ethan Hunt, ndërsa shihej me një veshje serioze me ngjyrë në hirit, ndërsa nën kostum mbante një këmishë të bardhë.

Në po të njëjtën mënyrë është veshur edhe Hayley, kurse për flokë dhe makijazh i ishte përshtatur rolit.

Përndryshe, xhirimet pretendohet të përfundojnë së shpejti, por për shkak të krizës mund edhe të ndryshojnë oraret.

Vlen të përmendet se Tom kishte treguar në tetor se 12 persona në ekip ishin infektuar me COVID-19. /Telegrafi/

Continue Reading

Showbiz

Marina Vjollca mahnitëse me veshjen elegante

Published

on

Marina Vjollca është ndër prezantueset më të njohura në ekranet televizive.

Ajo që në paraqitjen e saj të parë mori zemrat e fansave, të cilët tashmë e përkrahin në secilin hap.

Kështu, në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde ka marrë shumë komente pozitiv me veshjen elegante.

(Foto: Instagram)

Teksa jemi mësuar që në shumicën e rasteve të ekspozohet, kësaj radhe ajo ka zgjedhur të jetë më modeste.

Ajo ka vënë në pah edhe bukurinë, ndërsa flokët i ka lënë të lira mbi supe, e për makijazh ka shkuar me nuanca më të hapura.

(Foto: Instagram)

Një postim i tillë u pëlqye nga një pjesë e 1.4 milionë ndjekësve të saj, kurse edhe komentet zunë vend në profilin e saj. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

Continue Reading

Showbiz

Adrola Dushi vjen me fotografi artistike, merr vëmendjen e fansave

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, është ndër më të komentuara në estradën shqiptare.

Një gjë e tillë vjen pasi ajo në mënyrë të vazhdueshme ndan të pathëna nga jeta e saj, në rrjete sociale dhe paraqitje televizive.

Por, në një postim në rrjetin social Instagram, e gjithë vëmendja është përqendruar në pozat e reja të saj.

(Foto: Instagram)

Bukuroshja brune ka ndarë një fotografi artistike, ndërsa ka zgjedhur të përdor fare pak makijazh.

Përpos që fokusoi bukurinë natyrale, Adrola shihej se kishte mbuluar tiparet trupore përmes një këmishe më ngjyrë të errët.

(Foto: Instagram)

Vlen të përmendet se Dushi shquhet për suksesin në fushën e modelingur, teksa u bë edhe figura e disa brendeve të njohura. /Telegrafi/

(Foto: Instagram)

Continue Reading

Trending