Connect with us

Sport

Bënim s*ks 10 herë në ditë, ja si ishte me sportistin e madh! – Bota Sot

Published

on

Bënim s*ks 10 herë në ditë! Historive të zjarrta në shtrat u vjen fundi, Boateng ndahet nga Melisa Sata!

“Bënim seks 10 herë në ditë! Ishte si një tornada”, deklaronte, Melisa Sata në një prononcim të dhënë disa kohë më parë, për sa i përket mardhënes me futbollistin aktual të Monzës, Kevin Prince Boateng.  Por mesa duket, historitë e zjarrta në shtrat tashmë janë lënë pas.

Mes çiftit të famshëm ka përfunduar gjithçka. Lajmin e ka zbuluar revista italiane Chi, që në fakt, në verë kishte bërë të ditur se mes çiftit kishte pasur “krisje”. Tentativa e riaafrimit, me sa duket ka dështuar dhe sipas revistës Chi, ata janë ndarë.

“Historia ka mbërritur në fund e Melisa ka zgjedhur të shpërngulet për disa ditë tek mikesha e saj Ariana Alesi, gruaja e Renco Rosos.

 

Për të përforcuar ndarjen, Sata me shumë kujdes evitoi të shfaqej në tribunën e stadiumit të Monzës ku luan i shoqi”, ishin detajet e përcjella nga revista italiane.

Alsat