Connect with us

Showbiz

Arta Nitaj fshin profilin në Instagram

Published

on

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Pothuajse çdo lëvizje e saj merr interes mediatik, pasi edhe përmes rrjeteve sociale ndan imazhe nga përditshmëria.

Si duket, Arta ka vendosur që të shkëputet pak nga rrjetet sociale, pasi në një kërkim në Instagram profili i saj nuk gjendet.

Bukuroshja brune nuk ka dhënë ndonjë informatë apo paralajmërim qe do të largohet, por që vëmendja nga fansat ende nuk ka mbaruar.

Postimet e saj kanë marrë mijëra pëlqime, ndërsa komentet nga fansat e saj nuk kishin të ndalur.

Sidoqoftë, modelja dhe njëherësh aktorja u bë e njohur përmes pjesëmarrjes në serialin ‘O Sa Mirë’. /Telegrafi/