Connect with us

Entertainment

Aksidenti i frikshëm në Rusi, makina përfundon pak centimetra larg spektatorëve gjatë garës

Published

on

Disa spektatorë në një garë me makina në Rusi kanë shpëtuar për mrekulli nga një aksident i frikshëm në një kthesë.

– Advertisements –

Piloti Oleg Lozinsky humbi kontrollin e makinës në kthesë dhe bëri disa rrotullime, teksa kaloi pak centimetra larg spektatorëve, para se të binte sërish në rrugë.

Një aksident i frikshëm, por fatmirësisht u mbyll pa asnjë persona të lënduar.