Connect with us

Showbiz

Admiruese e librave, Tayna ndan imazhe nga libraria e saj

Published

on

Pothuajse në secilën paraqitje televizive, ajo ka treguar dashurinë e madhe që ka ndaj librave.

Bëhet fjalë për rep-artisten e njohur, Tayna, e cila njihet për leximin e librave psikologjik dhe mbajtjen e ditarëve personale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, reperja ka ndarë imazhe nga libraria e vogël e saj, ndërsa edhe shpjegonte autorët e preferuar.

(Foto: Instastory)

Ajo po ashtu ka kërkuar falje për fansat, pasi është hera e parë që ajo bën përshkrime të tilla.

“Kërkoj ndjesë për gabimet në sqarimin e këtyre në ‘Instastory’, sepse nuk e kam bërë kurrë. Po me rëndësi t’i tregojë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

(Foto: Instastory)

Tayna gjithashtu shquhet për tekstet e këngëve të saj, për të cilat njihet shumë në estradën shqiptare. /Telegrafi/

(Foto: Instastory)