Connect with us

Sport

A ke tradhtuar ndonjëherë? Klodiana Shala: Kur… – Bota Sot

Published

on

Klodiana Shala ka zbuluar se nuk ka tradhtuar asnjëherë në jetën e saj. Atletja e famshme tregoi se nëse është me një mashkull nuk i hedh sytë tek një tjetër.

Ajo u shpreh se në momentin që pëlqen dikë tjetër, largohet nga partneri që ka.

“Unë në lidhje historikisht nuk kam tradhtuar kurrë dhe kur jam e dikë, jam. Në momentin që mund të më pëlqej dikë tjetër i them “Mirupafshim”, sic është bërë,”- tha Klodina Shala, e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan“.

Alsat