Connect with us

Sport

Pamje të rënda, ja si u gjet trupi i njërit nga ata që ka bërë foto me trupin e Maradonës – Bota Sot

Published

on

Në Argjentinë nuk të falin! Po bëre shaka me idhullin e tyre, të shkon koka! Ose po u fotografove me një trup në arkivol pa leje, vaji halli.

Rrjetet sociale janë përmbytur me informacion në orët e fundit se një nga punëtorët e morgut që bëri foto me trupin e Maradonës, dyshohet se u vra dhe u hodh në një kontejner.

Një video tregon se si policia gjeti një trup të zhveshur në një kontejner, por nuk ka asnjë konfirmim zyrtar se është një nga punëtorët.

Më herët, u shfaq një informacion se punëtorët kërcënoheshin me vdekje, madje edhe për anëtarët e familjeve të tyre.

Alsat